Mercedes-Benz V-Klasse
250d Lang Avantgarde Edition | Led | Leder | Pano | Trekhaak |
Direct kopen, basisprijs: € 53.784,-
Direct kopen, basisprijs
€ 53.784,-
LEASEPRIJS: € 748,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.081,89 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz V-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 250d Lang Avantgarde Edition | Led | Leder | Pano | Trekhaak | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 januari 2019 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 144.998 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 748,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 53.784,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-332-RR |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 1.055 kg |
| Gewicht: | 2.045 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch uitstelbare zijruiten achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische schuifdeur(en)
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel